Rozpis utkání mužstva "B"

Mistrovská utkání - III. třídy Přeloučsko - PODZIM 2016

Kolo Datum Den / Čas Zápas
2. 21.8. NE/17:00 St. Čívice - R. Bělá "B"
3. 28.8. NE/17:00 R. Bělá "B" - Chvaletice
4. 3.9. SO/17:00 Jankovice - R. Bělá "B"
5. 10.9. SO/17:00 R. Bělá "B" - Bukovka
6. 17.9. SO/16:30 Semín - R. Bělá "B"
7. 25.9. NE/16:30 R. Bělá "B" - Dolany
8. 2.10. NE/16:00 Lipoltice - R. Bělá "B"
9. 8.10. SO/16:00 R. Bělá "B" - Valy
10. 15.10. SO/15:30 Lány - R. Bělá "B"
11. 23.10. NE/15:30 R. Bělá "B" - Křičeň
12. 30.10. NE/14:30 R. Bělá "B" - Rohoznice
13. 6.11. NE/14:00 Selmice - R. Bělá "B"
1. 12.11. SO/13:30 R. Bělá "B" - Rybitví

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrovská utkání - III. třídy Přeloučsko - JARO 2016

Kolo Datum Den / Čas Zápas
Přípravné utkání
  13.2. So/18:30 R.Bělá "A" - R.Bělá "B" (UMT Ohr.)
  21.2. Ne/14:00 R.Bělá "B" - Křičeň "A" (UMT Ohr.)
  28.2. Ne/16:15 R.Bělá "B" - Roudnice "B" (UMT Ohr.)
    VOLNO  
  13.3. Ne/14:00 R.Bělá "B" - Syrovátka (tráva RB)
  20.3. Ne/15:00 R.Bělá "B" - Klamoš (tráva Klamoš)
Mistrovská utkání
14 27.3. Ne/15:00 R.Bělá "B" - Tetov
15 2.4. So/16:00 Valy - R.Bělá "B"
16 10.4. Ne/16:30 R.Bělá "B" - Lány
17 17.4. Ne/16:30 Rohoznice - R.Bělá "B"
18 23.4. So/17:00 R.Bělá "B" - Selmice
19 30.4. So/17:00 Rybitví - R.Bělá "B"
20 7.5. So/17:00 R.Bělá "B" - St. Čívice
21 15.5. Ne/17:00 Semín - R.Bělá "B"
22 22.5. Ne/17:00 R.Bělá "B" - Přelovice
23 28.5. So/17:00 R.Bělá "B" - Kolesa
24 4.6. So/17:00 Chvaletice - R.Bělá "B"
25 12.6. Ne/17:00 R.Bělá "B" - Lipoltice
26 19.6. Ne/17:00 Dolany "A" - R.Bělá "B"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrovská utkání - III. třídy Přeloučsko - PODZIM 2015

Pozn.: Tým "B" odehraje všechna domácí utkání na hřišti v Rohovládově Bělé!!!
Mistrovská utkání "B" - PODZIM 2015
Kolo Datum Den / Čas Zápas
2. 16.8. Ne/ 17:00  R.Bělá,,B" - Valy
3. 22.8. So/ 17:00  Lány n. D. - R.Bělá,,B"
4. 29.8. So/ 17:00  R.Bělá,,B" - Rohoznice
5. 6.9. Ne/ 17:00  Selmice - R.Bělá,,B"
6. 12.9. So/ 17:00  R.Bělá,,B" - Rybitví
7. 20.9. Ne/ 16:30  St. Čívice - R.Bělá,,B"
8. 27.9. Ne/ 16:30  R.Bělá,,B" - Semín
9. 4.10. Ne/ 16:00  Přelovice - R.Bělá,,B"
10. 10.10. So/ 16:00  Kolesa - R.Bělá,,B"
11. 18.10. Ne/ 15:30  R.Bělá,,B" - Chvaletice
12. 25.10. Ne/ 14:30  Lipoltice - R.Bělá,,B"
13. 1.11. Ne/ 14:00  R.Bělá,,B" - Dolany
1. 7.11. So/ 14:00  Tetov - R.Bělá,,B"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrovská utkání - III. třídy Přeloučsko - JARO 2015

Pozn.: Tým "B" odehraje všechna domácí utkání na hřišti v Rohovládově Bělé!!!
Mistrovská utkání "B" - JARO 2015
Kolo Datum Den / Čas Zápas
14. 22.3. Ne/ 15:00  Rohoznice - R.Bělá,,B"
15. 28.3. So/ 15:00  R.Bělá,,B" - St. Ždánice
16. 5.4. Ne/ 16:30  St. Čívice - R.Bělá,,B"
17. 11.4. So/ 16:30  R.Bělá,,B"- Pardubičky,,B"
18. 18.4. So/ 17:00  St. Mateřov,,B" - R.Bělá,,B"
19. 25.4. So/ 17:00  Kolesa - R.Bělá,,B"
20. 3.5. Ne/ 17:00  R.Bělá,,B" - Újezd,,A"
21. 9.5. So/ 17:00  Chvaletice - R.Bělá,,B"
22. 16.5. So/ 17:00  R.Bělá,,B" - Jankovice
23. 24.5. Ne/ 17:00  Selmice - R.Bělá,,B"
24. 30.5. So/ 17:00  R.Bělá,,B" - Lány n. D.
25. 7.6. Ne/ 17:00  Lipoltice - R.Bělá,,B"
26. 13.6. So/ 17:00  R.Bělá,,B" - Rybitví

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrovská utkání - III. třídy Přeloučsko - JARO 2014

Pozn.: Tým "B" odehraje všechna domácí utkání na hřišti v Rohovládově Bělé!!!
Mistrovská utkání ,,B" - Podzim 2014
Kolo Datum Den / Čas Zápas
2. 17.8. Ne/ 17:00  St. Ždánice - R.Bělá,,B"
3. 24.8. Ne/ 17:00  R.Bělá,,B" - St. Čívice
4. 30.8. So/ 17:00  Pardubičky,,B" - R.Bělá,,B"
5. 7.9. Ne/ 17:00  R.Bělá,,B" - St. Mateřov,,B"
6. 13.9. So/ 17:00  R.Bělá,,B" - Kolesa
7. 20.9. So/ 16:30  Újezd,,A" - R.Bělá,,B"
8. 28.9. Ne/ 16:30  R.Bělá,,B" - Chvaletice
9. 4.10. So/ 16:00  Jankovice - R.Bělá,,B"
10. 11.10. So/ 16:00  R.Bělá,,B" - Selmice
11. 18.10. So/ 15:30  Lány - R.Bělá,,B"
12. 26.10. Ne/ 14:30  R.Bělá,,B" - Lipoltice
13. 1.11. So/ 14:00  Rybitví - R.Bělá,,B"
1. 8.11. So/ 14:00  R.Bělá,,B" - Rohoznice
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrovská utkání - III. třídy Přeloučsko - JARO 2014

Pozn.: Tým "B" odehraje všechna domácí utkání na hřišti v Rohovládově Bělé!!!
Mistrovská utkání ,,B" - Jaro 2014
Kolo Datum Den / Čas Zápas
14. 22.3. So/ 15:00 R.Bělá,,B" - Staré Ždánice
15. 29.3. So/ 15:00 R.Bělá,,B" - TJ Přelovice"B"
16. 5.4. So/ 16:30 R.Bělá,,B" - SK Selmice
17. 13.4. Ne/ 16:30 TJ Lipoltice  - R.Bělá,,B"
18. 20.4. Ne/ 17:00 R.Bělá,,B" - Rybitví
19. 27.4. Ne/ 17:00 St.Čívice      - R.Bělá,,B"
20. 4.5. Ne/ 17:00 R.Bělá,,B" - Srch"B"
21. 10.5. So/ 17:00 FC Kolesa   - R.Bělá,,B"
22. 18.5. Ne/ 17:00 R.Bělá,,B" - Řečany"B"
23. 24.5. So/ 17:00 Sokol Lány  - R.Bělá,,B"
24. 31.5. So/ 17:00 R.Bělá,,B" - Újezd "B"
25. 8.6. Ne/ 17:00 Rohoznice    - R.Bělá,,B"
26. 14.6. So/ 17:00 R.Bělá,,B" - Chvaletice

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrovská utkání - III. třídy Přeloučsko - PODZIM 2013

Pozn.: Tým "B" odehraje všechna domácí utkání na hřišti v Rohovládově Bělé!!!
 
Přípravná utkání
Hřiště Datum Den / Čas Zápas
Syrovátka 20.7. So/ 17:00 Syrovátka          - R.Bělá "B"
Přelouč 21.7. Ne/ 17:00 Přelouč "B"        - R.Bělá "B"
Choltice 27.7. So/ 15:00 St.Mateřov "A"   - R.Bělá "B"
Choltice 28.7. Ne/ dle umístění (Choltice, Lipoltice)
Kratonohy 4.8. Ne/ 17:00 Kratonohy         - R.Bělá "B"
       
Mistrovská utkání ,,B" - Podzim 2013
Kolo Datum Den / Čas Zápas
1. 11.8. Ne/ 17:00 Staré Ždánice - R.Bělá,,B"
2. 17.8. So/ 14:00 TJ Přelovice"B" - R.Bělá,,B"
3. 25.8. Ne/ 17:00 SK Selmice   - R.Bělá,,B"
4. 31.8. So/ 17:00 R.Bělá,,B"  - TJ Lipoltice
5. 7.9. So/ 17:00 Rybitví         - R.Bělá,,B"
6. 14.9. So/ 17:00 R.Bělá,,B"  - Sokol St.Čivice
7. 22.9. Ne/ 16:30 Srch"B"        - R.Bělá,,B"
8. 28.9. So/ 16:30 R.Bělá,,B"  - FC Kolesa
9. 5.10. So/ 16:00 Řečany"B"    - R.Bělá,,B"
10. 12.10. So/ 16:00 R.Bělá,,B"  - Sokol Lány
11. 20.10. Ne/ 15:30 Újezd "B"     - R.Bělá,,B"
12. 26.10. So/ 14:30 R.Bělá,,B"  - Sokol Rohoznice
13. 2.11. So/ 14:00 Chvaletice    - R.Bělá,,B"

 

------------------------------------SEZONA 2012/2013-------------------------------------------------------------------

Mistrovská utkání - IV. třídy Přeloučsko - Jaro 2013

Pozn.:Tým "B" odehraje všechna domácí utkání na hřišti v Rohovládově Bělé!!!
 
Kolo Datum Den / Čas Zápas Výsledek
14. 23.3. So/ 15:00  Tetov - R.Bělá,,B" 1:10
15. 30.3. So/ 15:00 R.Bělá,,B" - Bukovka 3:1
16. 7.4. Ne/ 16:30 Kojice - R.Bělá,,B" 1:2
17. 13.4. So/ 16:30 R.Bělá,,B" - Chvaletice,,B" 6:0
18. 21.4. Ne/ 17:00 Valy,,B" - R.Bělá,,B" 0:4
19. 28.4. Ne/ 17:00 Semín,,B" - R.Bělá,,B" 0:6
20. 4.5. So/ 17:00 R.Bělá,,B" - Selmice 2:1
21. 12.5. Ne/ 17:00 Choltice,,B" - R.Bělá,,B" 1:5
22. 18.5. So/ 17:00 R.Bělá,,B" - Křičeň,,B" 2:0
23. 26.5. Ne/ 17:00 Sopřeč - R.Bělá,,B" 2:2
24. 1.6. So/ 17:00 R.Bělá,,B" - Zdechovice 7:2
25. 9.6. Ne/ 15:00 L.Chrčice - R.Bělá,,B" 0:4
26. 15.6. So/ 17:00 R.Bělá,,B" - Jankovice 7:1
 
 
Mistrovská utkání - IV. třídy Přeloučsko - Podzim 2012
Pozn.:Tým "B" odehraje všechna domácí utkání na hřišti v Rohovládově Bělé!!!
 
Kolo Datum Den Čas Zápas
1. 11.8. Sobota 17:00 R.Bělá "B" - Tetov
2. 18.8. Sobota 17:00 1.FC Body Bukovka - R.Bělá "B"
3. 25.8. Sobota 17:00 R.Bělá "B" - Kojice
4. 2.9. Neděle 17:00 Chvaletice "B" - R.Bělá "B"
5. 8.9. Sobota 17:00 R.Bělá "B" - Valy "B"
6. 15.9. Sobota 16:30 R.Bělá "B" - Semín "B"
7. 23.9. Neděle 16:30 Selmice - R.Bělá "B"
8. 29.9. Sobota 16:00 R.Bělá "B" - Choltice "B"
9. 6.10. Sobota 14:00 Křičeň "B" - R.Bělá "B"
10. 13.10. Sobota 15:30 R.Bělá "B" - Sopřeč
11. 21.10. Neděle 15:30 Zdechovice - R.Bělá "B"
12. 27.10. Sobota 14:30 R.Bělá "B" - Chrčice
13. 3.11. Sobota 14:00 Jankovice - R.Bělá "B"