Rozpis utkání mužstva "A"

Mistrovská utkání - I.A.třída  - PODZIM 2016
Kolo Datum Den / Čas Zápas
1. 14.8. NE/14:30 Luže - R. Bělá
2. 21.8. NE/17:00 R. Bělá - Svitavy "B"
3. 28.8. NE/17:00 Pardubičky - R. Bělá
4. 4.9. NE/17:00 R. Bělá - H. Jelení
5. 11.9. NE/17:00 Ústí "B" - R. Bělá
6. 17.9. SO/17:00 R. Bělá - Letohrad "B"
7. 24.9. SO/16:30 Litomyšl - R. Bělá
8. 1.10. SO/16:30 R. Bělá - Pomezí
9. 9.10. NE/16:00 Lanškroun - R. Bělá
10. 16.10. NE/16:00 R. Bělá - Dobříkov
11. 22.10. SO/15:30 Nasavrky - R. Bělá
12. 29.10. SO/14:30 V. Mýto "B" - R. Bělá
13. 5.11. SO/14:00 R. Bělá - Načešice
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrovská utkání - I.B.třída skupina A  - JARO 2016
 
Kolo Datum Den / Čas Zápas
Přípravné utkání
  13.2. So/18:30 R.Bělá "A" - R.Bělá "B" (UMT Ohrazenice)
  18.2. Čt/18:30 R.Bělá "A" - FK PCE U-17 (UMT Ohrazenice)
  20.2. So/16:30 R.Bělá "A" - SK Sokoleč (UMT Ohrazenice)
  27.2. So/15:00 R.Bělá "A" - Srch "A" (UMT Ohrazenice)
  5.3. So/16:00 R.Bělá "A" - Rosice "A" (UMT/tráva Rosice)
  12.3. So/14:00 R.Bělá "A" - LOKO HK (tráva Dohalice)
  19.3. So/15:00 R.Bělá "A" - H. Městec (tráva HM)
Mistrovská utkání
14 26.3. So/15:00 Chroustovice - R.Bělá "A"
15 3.4. Ne/16:30 R.Bělá "A" - H. Ředice
16 9.4. So/16:30 Dobříkov - R.Bělá "A"
17 16.4. So/17:00 R.Bělá "A" - Sezemice
18 24.4. Ne/17:00 Řečany - R.Bělá "A"
19 1.5. Ne/17:00 R.Bělá "A" - Choltice
20 8.5. Ne/17:00 Proseč - R.Bělá "A"
21 15.5. Ne/17:00 R.Bělá "A" - Nasavrky
22 21.5. So/17:00 Stolany - R.Bělá "A"
23 29.5. Ne/17:00 Sruby - R.Bělá "A"
24 5.6. Ne/17:00 R.Bělá "A" - St. Mateřov
25 11.6. So/17:00 Cerekvice - R.Bělá "A"
26 18.6. So/17:00 R.Bělá "A" - Hlinsko "B"
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrovská utkání - I.B.třída skupina A  - PODZIM 2015
Pozn.: Tým"A" odehraje všechna domácí utkání na hř.Dolíček v Pardubicích!!!
Mistrovská utkání "A" - PODZIM 2015
Kolo Datum Den / Čas Zápas
2. 15.8. So/ 17:00  Horní Ředice - R.Bělá
3. 23.8. Ne/ 17:00  R.Bělá - Dobříkov
4. 30.8. Ne/ 17:00  Sezemice - R.Bělá
5. 5.9. So/ 17:00  R.Bělá - Řečany n. L.
6. 13.9. Ne/ 17:00  Choltice - R.Bělá
7. 19.9. So/ 16:30  R.Bělá - Proseč
8. 26.9. So/ 16:30  Nasavrky - R.Bělá
9. 3.10. So/ 16:00  R.Bělá - Stolany
10. 11.10. Ne/ 16:00  R.Bělá - Sruby
11. 17.10. So/ 13:00  St. Mateřov - R.Bělá
12. 24.10. So/ 14:30  R.Bělá - Cerekvice
1. 28.10. St/ 14:30  R.Bělá - Chroustovice
13. 31.10.  So/14:00  Hlinsko ,,B" - R.Bělá
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrovská utkání - I.B.třída skupina A  - JARO 2015
Pozn.: Tým"A" odehraje všechna domácí utkání na hř.Dolíček v Pardubicích!!!
Mistrovská utkání "A" - JARO 2015
Kolo Datum Den / Čas Zápas
15. 29.3. Ne/ 15:00  Sruby - R.Bělá
16. 4.4. So/ 16:30  R.Bělá - Dobříkov
17. 12.4. Ne/ 16:30  Proseč - R.Bělá
18. 18.4. So/ 17:00  R.Bělá - Sezemice
19. 25.4. So/ 17:00  R.Bělá - Zámrsk 
20. 2.5. So/ 17:00  Chroustovice - R.Bělá
21. 9.5. So/ 17:00  R.Bělá - Libišany
22. 17.5. Ne/ 17:00  Prosetín - R.Bělá
23. 23.5. So/ 17:00  R.Bělá - Řečany n. L.
24. 31.5. Ne/ 14:00  Mnětice - R.Bělá
25. 6.6. So/ 17:00  R.Bělá - Nasavrky
26. 13.6. So/ 17:00  Rosice n. L. - R.Bělá
14. ! bude upřesněno !  R.Bělá - St. Mateřov
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrovská utkání - I.B.třída skupina A  - PODZIM 2014
Pozn.: Tým"A" odehraje všechna domácí utkání na hř.Dolíček v Pardubicích!!!
Mistrovská utkání ,,A" - Podzim 2014
Kolo Datum Den / Čas Zápas
2. 17.8. Ne/ 17:00  R.Bělá - Sruby
3. 23.8. So/ 17:00  Dobříkov - R.Bělá
4. 31.8. Ne/ 17:00  R.Bělá - Proseč
5. 6.9. So/ 17:00  Sezemice - R.Bělá
6. 14.9. Ne/ 17:00  Zámrsk - R.Bělá
7. 21.9. Ne/ 16:30  R.Bělá,,A" - Chroustovice
8. 27.9. So/ 16:30  Libišany - R.Bělá
9. 5.10. Ne/ 16:00  R.Bělá - Prosetín
10. 12.10. Ne/ 16:00  Řečany - R.Bělá
11. 19.10. Ne/ 15:30  R.Bělá - Mnětice
12. 25.10. So/ 14:30  Nasavrky - R.Bělá
1. 28.10. Út/ 14.30  St. Mateřov - R.Bělá
13. 2.11. Ne/ 14:00  R.Bělá - Rosice n/L
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrovská utkání - I.B.třída skupina A  - JARO 2014
Pozn.: Tým"A" odehraje všechna domácí utkání na hř.Dolíček v Pardubicích!!!
 
Mistrovská utkání ,,A" - Jaro 2014
Kolo Datum Den / Čas Zápas
15. 30.3. Ne/ 15:00 FK Kameničky - R.Bělá,,A"
16. 6.4. Ne/ 16:30 R.Bělá,,A"     -  TJ Luže
17. 12.4. So/ 16:30 SK Holice "B"  - R.Bělá,,A"
18. 19.4. So/ 17:00 R.Bělá,,A"     - Řečany"A"
19. 27.4. Ne/ 17:00 SK Zámrsk      - R.Bělá,,A"
20. 3.5. So/ 17:00 R.Bělá,,A"     - Mnětice,,A"
21. 11.5. Ne/ 10:00 Sokol Dobříkov - R.Bělá,,A"
22. 17.5. So/ 17:00 R.Bělá,,A"     - Přelouč "B"
23. 24.5. So/ 17:00 FK Nasavrky   - R.Bělá,,A"
24. 1.6. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A"     - V.Mýto "B"
25. 8.6. Ne/ 17:00 Sokol Rosice    - R.Bělá,,A"
26. 14.6. So/ 17:00 R.Bělá,,A"     - Sezemice
14. 21.6. So/ 17:00 Chroustovice    - R.Bělá,,A"
 
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Mistrovská utkání - I.B.třída skupina A  - PODZIM 2013
Pozn.: Tým"A" odehraje všechna domácí utkání na hř.Dolíček v Pardubicích!!!
 
Přípravná utkání
Hřiště Datum Den / Čas Zápas
Sokoleč 27.7. So/ 17:00 SK Sokoleč - R.Bělá "A"
L.Bohdaneč 31.7. St/ 18:00 SK L.Bohdaneč - R.Bělá "A"
Dolíček 4.8. Ne/ 17:00 R.Bělá "A" - FC Loko H.K.                       
                          nebo Vysoká n.L.
       
Mistrovská utkání ,,A" - Podzim 2013
Kolo Datum Den / Čas Zápas
1. 11.8. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A"  - SK Chroustovice
2. 18.8. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A"  - FK Kameničky
3. 25.8. Ne/ 14:30 TJ Luže        - R.Bělá,,A"
4. 1.9. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A"  - SK Holice "B"
5. 8.9. Ne/ 17:00 Řečany,,A"   - R.Bělá,,A"
6. 15.9. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A"  - SK Zámrsk
7. 22.9. Ne/ 16:30 Mětice,,A"    - R.Bělá,,A"
8. 29.9. Ne/ 16:30 R.Bělá,,A"  - Sokol Dobříkov
9. 6.10. Ne/ 16:00 Přelouč "B"   - R.Bělá,,A"
10. 13.10. Ne/ 16:00 R.Bělá,,A"  - FK Nasavrky
11. 20.10. Ne/ 15:30 V.Mýto,,B"   - R.Bělá,,A"
12. 27.10. Ne/ 14:30 R.Bělá,,A"  - Sokol Rosice
13. 2.11. So/ 14:00 Sezemice,,A" - R.Bělá,,A"
 
 
-------------------------------------SEZONA 2012/2013---------------------------------------------------------
 
Kolo Datum Den / Čas Zápas Výsledek
17. 29.5. St/18:00 R.Bělá,,A" - Přelouč "B" 3:2
18. ODLOŽENO na 1.5. Přelovice"A" - R.Bělá,,A" 4:1
19. 31.3. Ne/ 15:00 R.Bělá,,A" - Chvojenec"A" 2:1
20. 6.4. So/ 16:30 St. Mateřov"A" - R.Bělá,,A" 3:2
21. 13.4. So/ 16:30 Opatovice"A" - R.Bělá,,A" 0:5
22. 21.4. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A" - Újezd"A" 4:1
23. 28.4. Ne/ 17:00 Ostřešany - R.Bělá,,A" 1:1
24. 5.5. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A" - Mikulovice"A" 3:2
16. 8.5. St/ 17:00 Choltice"A" - R.Bělá,,A" 1:4
25. 12.5. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A" - Dašice"A" 6:3
26. 19.5. Ne/ 17:00 R.Bělá"A" - Mnětice"A" 3:0
27. 25.5. So/ 17:00 Chvaletice"A" - R.Bělá,,A" 0:4
28. 2.6. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A" - Nemošice "A" 5:1
29. 8.6. So/ 17:00 Roveň"A" - R.Bělá,,A" 1:4
30. 16.6. Ne/ 17:00 R.Bělá,,A" - Dříteč"A" 0:0
 
 
Mistrovská utkání - Okresního přeboru - Podzim 2012
Pozn.:Tým"A" odehraje všechna domácí utkání na hř.Dolíček v Pardubicích!!!
 
Kolo Datum Den Čas Zápas
1. 12.8. Neděle 17:00 R.Bělá - Choltice “A“
2. 19.8. Neděle 17:00 Přelouč "B" - R.Bělá
3. 26.8. Neděle 16:30 R.Bělá - Přelovice “A“
4. 31.8. Pátek 18:00 Chvojenec - R.Bělá
5. 9.9. Neděle 17:00 R.Bělá - ST. Máteřov
6. 16.9. Neděle 16:30 R.Bělá - Opatovice
7. 22.9. Sobota 16:30 Újezd - R.Bělá
8. 30.9. Neděle 16:30 R.Bělá - Ostřešany
9. 6.10. Sobota 16:00 Mikulovice - R.Bělá
10. 14.10. Sobota 15:30 Sparta DašiceR.Bělá
11. 20.10. Sobota 10:15 Mnětice - R.Bělá
12. 28.10. Neděle 14:30 R.Bělá - Chvaletice
13. 3.11. Sobota 14:00 Nemošice - R.Bělá
14. 11.11. Neděle 14:00 R.Bělá - Roveň
15. 17.11 Sobota 13:30 Dříteč - R.Bělá