Archiv článků

Plný bodový zisk obou mužstev!!!

07.10.2012 10:10
Mikulovice - Rohovládova Bělá "A"  2:4 (2:4)   Křičeň - Rohovládova Bělá "B"  2:3 (1:1)

Další klopýtnutí áčka!

01.10.2012 19:26
Rohovládova Bělá "A" - Ostřešany  1:2 (0:1) Branky: Deutsch - Drbohlav, Novák Sestava R.B: Trubač – I. Morávek, J. Morávek, Habiger, Tamchyna – Betlach, Vlasák (46. J. Kotraš), Deutsch, Komárek – Čásenský, Tomič. První poločas vyšel lépe hostům, kteří se ujali vedení zásluhou...

Mužstvo "B" stále drží první místo!

01.10.2012 19:20
Rohovládova Bělá "B" - Choltice "B"  3:1(1:0) Branky: Tomič, 2x z penalty Vlasák - Kadlec Sestava R.Bělé: Reng - Poskočil, Plachetka, Havelka, Štrobich - Pilský, Kolmaš, Vlasák, Tomič - Jar. Wohlhöfner, Heřmánek

Bělá "A" poprvé padla s Újezdem!

24.09.2012 15:43
Újezd "A" - Rohovládova Bělá "A"  4:0 (3:0) Branky: 3x Vohralík; Hataš Diváků: 270 Sestava R.B.: Trubač - Betlach, J.Morávek, Habiger(74. Kolmaš), Tamchyna - Chovanec,Bakule, Deutsch, Komárek - Čásenský(46. I.Morávek), Tomič Bělá zažila první porážku na půdě Újezda a to krutým...

Bělá na vítězné vlně - další body proti Opatovicím!!!

17.09.2012 20:38
Rohovládova Bělá "A" - Opatovice  3:2 (1:0) Branky: 5. a 30. Komárek, 40. Tomič - 20. Balog, 60. Moník z pen. Sestava R.B.: Trubač - I.Morávek, J.Morávek, Habiger, Tamchyna - Čásenský(86.Kolmaš), Betlach, Deutsch, Komárek - Jar. Wohlhöfner(75.P.Kotraš), Tomič

Béčko nasázelo osm gólů Semínu "B"

17.09.2012 20:30
Rohovládova Bělá "B" - Semín "B"  8:0 (6:0) Branky: J.Kotraš 2; Jaroslav Wohlhöfner; L.Kmoníček; Vlasák; Kolmaš; Havelka z pen.; Sejkora Sestava R.Bělé: Reng - Pilský, Heřmánek, Havelka, Štrobich - Sejkora, Kolmaš, Vlasák, L.Kmoníček - Jar. Wohlhöfner, J.Kotraš

Neporazitelnost "A"-týmu pokračuje!

10.09.2012 08:02
Rohovládova Bělá "A" - St. Máteřov "A"  1:0 (0:0) Branka: 70. Bakule

Rezerva získala další 3 body!!!

10.09.2012 07:54
R.Bělá "B" - Valy "B"  1:0 (1:0) Branka: Havelka

Bělá nadělila za poločas ,,bůra" Chvojenci!!!

04.09.2012 16:10
Chvojenec - Rohovládova Bělá "A" - 0:5 (0:5) Branky: 10. Deutsch, 26. Komárek, 29. Wohlhöfner, 32. a 37. Tomič. Jednoznačná převaha R.Bělé.

Třetí čisté konto - Rohovládova Bělá "A" - Přelovice "A" - 1:0

31.08.2012 10:44
Rohovládova Bělá "A" - Přelovice "A" - 1:0 (0:0) R.Bělá byla po většinu zápasu aktivní a v 51.minutě hlavou přeloboval gólmana hostů Tomič. Přelovice zlobili v poslední patnáctiminutovce, Trubače však o třetí čisté konto nepřipravili.
Záznamy: 41 - 50 ze 63